Spots of Greece
Κάβες Ποτών

ΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Θεσσαλονίκη, Θεσσαλονίκη

Κάβες Ποτών · Θεσσαλονίκη

Κάβες Ποτών in Θεσσαλονίκη

ΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ can be found in Θεσσαλονίκη and is listed under Κάβες Ποτών. Its address is Περδίκα 81, Θεσσαλονίκη 546 39.

Contact

Contact is available by phone at 231 090 8088, with more information at tzaridis.gr.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Σε ποιο σημείο της Θεσσαλονίκη βρίσκεται το ΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ;

Η διεύθυνση του ΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ είναι Περδίκα 81, Θεσσαλονίκη 546 39, στην περιοχή Θεσσαλονίκη.

Σε ποια κατηγορία ανήκει το ΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ;

Το ΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ανήκει στην κατηγορία «Κάβες Ποτών».

Πώς θα βρω περισσότερες πληροφορίες για το ΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ;

Υπάρχει τηλέφωνο επικοινωνίας 231 090 8088 και επίσημη ιστοσελίδα στο tzaridis.gr.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη