Spots of Greece
Αθλητικά Είδη

Sport corner

Νέα Ιωνία, Νέα Ιωνία

Αθλητικά Είδη · Νέα Ιωνία

Αθλητικά Είδη in Νέα Ιωνία

Sport corner can be found in Νέα Ιωνία and is listed under Αθλητικά Είδη. You can find it at Βοσπόρου 115Α, Νέα Ιωνία 142 35.

Location details

The address is Βοσπόρου 115Α, Νέα Ιωνία 142 35.

Contact details

You can get in touch by phone at 21 0275 0421.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Πού βρίσκεται το Sport corner;

Η διεύθυνση του Sport corner είναι Βοσπόρου 115Α, Νέα Ιωνία 142 35, στην περιοχή Νέα Ιωνία.

Με ποια κατηγορία συνδέεται το Sport corner;

Το Sport corner εντάσσεται στην κατηγορία «Αθλητικά Είδη».

Υπάρχουν στοιχεία επικοινωνίας για το Sport corner;

Το διαθέσιμο τηλέφωνο επικοινωνίας είναι 21 0275 0421.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη