Spots of Greece
Οπωροπωλεία

Φρουταγορά Γιάννης

Νέα Ιωνία, Νέα Ιωνία

Οπωροπωλεία · Νέα Ιωνία

Οπωροπωλεία in Νέα Ιωνία

Φρουταγορά Γιάννης is located in Νέα Ιωνία and belongs to the Οπωροπωλεία category. The location is Μήδειας 102, Νέα Ιωνία 142 33.

Finding the location

You can find it at Μήδειας 102, Νέα Ιωνία 142 33.

Phone and website

For information, call 21 0277 0484.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Πού βρίσκεται το Φρουταγορά Γιάννης;

Η διεύθυνση του Φρουταγορά Γιάννης είναι Μήδειας 102, Νέα Ιωνία 142 33, στην περιοχή Νέα Ιωνία.

Σε ποια κατηγορία ανήκει το Φρουταγορά Γιάννης;

Το Φρουταγορά Γιάννης ανήκει στην κατηγορία «Οπωροπωλεία».

Πώς θα βρω περισσότερες πληροφορίες για το Φρουταγορά Γιάννης;

Το διαθέσιμο τηλέφωνο επικοινωνίας είναι 21 0277 0484.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη