Spots of Greece
Σχολές Πληροφορικής

Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου

Τρίπολη, Τρίπολη

Σχολές Πληροφορικής · Τρίπολη

Σχολές Πληροφορικής στην περιοχή Τρίπολη

Το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου έχει έδρα στην περιοχή Τρίπολη και συνδέεται με την κατηγορία Σχολές Πληροφορικής. Η διεύθυνσή του είναι Καραϊσκάκη 70, Τρίπολη 221 00.

Χρήσιμα στοιχεία επικοινωνίας

Η επικοινωνία γίνεται τηλεφωνικά στο 271 023 0000, ενώ online πληροφορίες υπάρχουν στο uop.gr.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Σε ποιο σημείο της Τρίπολη βρίσκεται το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου;

Το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου βρίσκεται στη διεύθυνση Καραϊσκάκη 70, Τρίπολη 221 00.

Σε ποια κατηγορία ανήκει το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου;

Το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου εντάσσεται στην κατηγορία «Σχολές Πληροφορικής».

Υπάρχουν στοιχεία επικοινωνίας για το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου;

Μπορείς να καλέσεις στο 271 023 0000 ή να επισκεφθείς την επίσημη ιστοσελίδα uop.gr.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη