Spots of Greece
IT & Technology

Messinia Tech

Καλαμάτα, Καλαμάτα

IT & Technology · Καλαμάτα

IT & Technology in Καλαμάτα

Messinia Tech has a presence in Καλαμάτα within the IT & Technology category. Its address is Κανάρη 13, Καλαμάτα 241 00.

Location

The address is Κανάρη 13, Καλαμάτα 241 00.

Phone and website

You can call 2721 300966 or visit the official website messiniatech.gr.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Σε ποιο σημείο της Καλαμάτα βρίσκεται το Messinia Tech;

Η διεύθυνση του Messinia Tech είναι Κανάρη 13, Καλαμάτα 241 00, στην περιοχή Καλαμάτα.

Σε ποια κατηγορία ανήκει το Messinia Tech;

Το Messinia Tech εντάσσεται στην κατηγορία «Τεχνολογία & Επικοινωνίες».

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Messinia Tech;

Υπάρχει τηλέφωνο επικοινωνίας 2721 300966 και επίσημη ιστοσελίδα στο messiniatech.gr.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη