Spots of Greece
Cafés & Coffee Shops

HOYA sensational coffee

Νίκαια, Νίκαια

Cafés & Coffee Shops · Νίκαια

Cafés & Coffee Shops in Νίκαια

Located in Νίκαια, HOYA sensational coffee is part of the Cafés category. Its address is Ελλησπόντου 38, Νίκαια 184 51.

Address and location

The location can be found at Ελλησπόντου 38, Νίκαια 184 51.

Contact

For information, call 21 0491 3534.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Πού βρίσκεται το HOYA sensational coffee;

Η διεύθυνση του HOYA sensational coffee είναι Ελλησπόντου 38, Νίκαια 184 51, στην περιοχή Νίκαια.

Με ποια κατηγορία συνδέεται το HOYA sensational coffee;

Το HOYA sensational coffee ανήκει στην κατηγορία «Καφέ».

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το HOYA sensational coffee;

Το διαθέσιμο τηλέφωνο επικοινωνίας είναι 21 0491 3534.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη