Spots of Greece
Gyms & Personal Training

Golden Gym Galatsi

Γαλάτσι, Γαλάτσι

Gyms & Personal Training · Γαλάτσι

Gyms & Personal Training in Γαλάτσι

In Γαλάτσι, Golden Gym Galatsi is associated with the Γυμναστήρια category. Its address is Λεωφ. Βεΐκου 35, Γαλάτσι 111 46.

Phone and website

You can call 21 0213 1901 or visit the official website goldengym.gr.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Σε ποιο σημείο της Γαλάτσι βρίσκεται το Golden Gym Galatsi;

Το Golden Gym Galatsi βρίσκεται στη διεύθυνση Λεωφ. Βεΐκου 35, Γαλάτσι 111 46.

Τι είδους σημείο είναι το Golden Gym Galatsi;

Η κατηγορία του Golden Gym Galatsi είναι «Γυμναστήρια».

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Golden Gym Galatsi;

Μπορείς να καλέσεις στο 21 0213 1901 ή να επισκεφθείς την επίσημη ιστοσελίδα goldengym.gr.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη