Spots of Greece
Restaurants & Tavernas

Το Στεκι

Νέα Ιωνία, Νέα Ιωνία

Restaurants & Tavernas · Νέα Ιωνία

Restaurants & Tavernas in Νέα Ιωνία

In Νέα Ιωνία, Το Στεκι is associated with the Steakhouse category. The location is Λεωφ. Κύμης 55, Νέα Ιωνία 142 35.

Address and location

The location can be found at Λεωφ. Κύμης 55, Νέα Ιωνία 142 35.

Contact

You can call 21 0271 1700 or visit the official website tosteki.gr.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Ποια είναι η διεύθυνση του Το Στεκι;

Η διεύθυνση του Το Στεκι είναι Λεωφ. Κύμης 55, Νέα Ιωνία 142 35, στην περιοχή Νέα Ιωνία.

Σε ποια κατηγορία ανήκει το Το Στεκι;

Η κατηγορία του Το Στεκι είναι «Steakhouse».

Υπάρχουν στοιχεία επικοινωνίας για το Το Στεκι;

Μπορείς να καλέσεις στο 21 0271 1700 ή να επισκεφθείς την επίσημη ιστοσελίδα tosteki.gr.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη