Spots of Greece
Τεχνολογία & Επικοινωνίες

the phone accessories & gadgets

Πρέβεζα, Πρέβεζα

Τεχνολογία & Επικοινωνίες · Πρέβεζα

Τεχνολογία & Επικοινωνίες στην περιοχή Πρέβεζα

Το the phone accessories & gadgets είναι σημείο της περιοχής Πρέβεζα που ανήκει στην κατηγορία Τεχνολογία & Επικοινωνίες. Βρίσκεται στη διεύθυνση Πολυτεχνείου 15Β, Πρέβεζα 481 00.

Η τοποθεσία

Η πρόσβαση γίνεται από τη διεύθυνση Πολυτεχνείου 15Β, Πρέβεζα 481 00.

Τηλέφωνο και ιστοσελίδα

Για άμεση επικοινωνία είναι διαθέσιμο το 2682 027843.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Πού βρίσκεται το the phone accessories & gadgets;

Η διεύθυνση του the phone accessories & gadgets είναι Πολυτεχνείου 15Β, Πρέβεζα 481 00, στην περιοχή Πρέβεζα.

Σε ποια κατηγορία ανήκει το the phone accessories & gadgets;

Η κατηγορία του the phone accessories & gadgets είναι «Τεχνολογία & Επικοινωνίες».

Πώς θα βρω περισσότερες πληροφορίες για το the phone accessories & gadgets;

Το διαθέσιμο τηλέφωνο επικοινωνίας είναι 2682 027843.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη