Spots of Greece
Είδη Κυνηγιού & Αλιείας

Πάλλας Ηλίας

Ξάνθη, Ξάνθη

Είδη Κυνηγιού & Αλιείας · Ξάνθη

Είδη Κυνηγιού & Αλιείας in Ξάνθη

Πάλλας Ηλίας has a presence in Ξάνθη within the Είδη Κυνηγιού & Αλιείας category. You can find it at Ύδρας 1, Ξάνθη 671 32.

Contact details

The listed phone number is 2541 023182 and the official website is pallashunting.gr.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Ποια είναι η διεύθυνση του Πάλλας Ηλίας;

Η διεύθυνση του Πάλλας Ηλίας είναι Ύδρας 1, Ξάνθη 671 32, στην περιοχή Ξάνθη.

Σε ποια κατηγορία ανήκει το Πάλλας Ηλίας;

Το Πάλλας Ηλίας εντάσσεται στην κατηγορία «Είδη Κυνηγιού & Αλιείας».

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Πάλλας Ηλίας;

Μπορείς να καλέσεις στο 2541 023182 ή να επισκεφθείς την επίσημη ιστοσελίδα pallashunting.gr.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη