Spots of Greece
Οδική Βοήθεια

Οδική Βοήθεια Αρβανίτης

Πολίχνη Θεσσαλονίκης, Πολίχνη Θεσσαλονίκης

Οδική Βοήθεια · Πολίχνη Θεσσαλονίκης

Οδική Βοήθεια in Πολίχνη Θεσσαλονίκης

In Πολίχνη Θεσσαλονίκης, Οδική Βοήθεια Αρβανίτης is associated with the Οδική Βοήθεια category. You can find it at Αερογέφυρα Σταυρούπολης, Θερμαϊκού 1, Πολίχνη Θεσσαλονίκης 564 29.

Where it is

You can find it at Αερογέφυρα Σταυρούπολης, Θερμαϊκού 1, Πολίχνη Θεσσαλονίκης 564 29.

Contact

The listed phone number is 697 998 9565 and the official website is odiki-arvanitis.gr.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Πού βρίσκεται το Οδική Βοήθεια Αρβανίτης;

Η διεύθυνση του Οδική Βοήθεια Αρβανίτης είναι Αερογέφυρα Σταυρούπολης, Θερμαϊκού 1, Πολίχνη Θεσσαλονίκης 564 29, στην περιοχή Πολίχνη Θεσσαλονίκης.

Με ποια κατηγορία συνδέεται το Οδική Βοήθεια Αρβανίτης;

Το Οδική Βοήθεια Αρβανίτης ανήκει στην κατηγορία «Οδική Βοήθεια».

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Οδική Βοήθεια Αρβανίτης;

Υπάρχει τηλέφωνο επικοινωνίας 697 998 9565 και επίσημη ιστοσελίδα στο odiki-arvanitis.gr.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη