Spots of Greece
Κάβες Ποτών

Μπαρκαλής Θωμάς

Καρδίτσα, Καρδίτσα

Κάβες Ποτών · Καρδίτσα

Κάβες Ποτών στην περιοχή Καρδίτσα

Το Μπαρκαλής Θωμάς βρίσκεται στην περιοχή Καρδίτσα και ανήκει στην κατηγορία Κάβες Ποτών. Το σημείο εντοπίζεται στη Χατζημήτρου 2, Καρδίτσα 431 00.

Στην περιοχή Καρδίτσα

Η διεύθυνση είναι Χατζημήτρου 2, Καρδίτσα 431 00.

Πώς θα επικοινωνήσεις

Η τηλεφωνική επικοινωνία γίνεται στο 2441 021842.

FAQ

Συχνές ερωτήσεις

Πού βρίσκεται το Μπαρκαλής Θωμάς;

Θα βρεις το Μπαρκαλής Θωμάς στη διεύθυνση Χατζημήτρου 2, Καρδίτσα 431 00.

Τι είδους σημείο είναι το Μπαρκαλής Θωμάς;

Η κατηγορία του Μπαρκαλής Θωμάς είναι «Κάβες Ποτών».

Υπάρχουν στοιχεία επικοινωνίας για το Μπαρκαλής Θωμάς;

Το διαθέσιμο τηλέφωνο επικοινωνίας είναι 2441 021842.

Τοποθεσία

Βρες το σημείο στον χάρτη